החברים שלנו נהנים מהנחות, צוברים נקודות, ומקבלים מתנות! התחברות/הצטרפות

נעים להכיר ! רצינו לספר שאנחנו עושים משלוחים לכל הארץ :) 

טסים לחו”ל עם צליאק? כל מה שאתם צריכים לדעת

שיתוף לחברים

איזה כיף זה טיסות! לגלות עולם לראות תרבויות שונות, וכן גם להנות מטעמים אחרים כאלה שאנחנו לא מכירים.

אז אתם בטח שואלים את עצמכם – איך אפשר להסתדר בחו”ל? איך אפשר בכלל להנות?

יש לי כמה טיפים מנצחים שעוזרים לי להנות בכל טיול (האמת שגם בארץ וגם בחו”ל)
הכנה מקדימה קטנה והאוכל לא יהווה עבורכם בעיה.

מוכנים לשמוע את הטיפים שלי?

  • תבואו פתוחים מחשבתית. זה נשמע אולי טיפה מצחיק, אבל קודם כל תבואי פתוחים, לנסות דברים חדשים וטעמים שאתם לא מכירים ומנגד גם לדעת שאם לא מוצאים ארוחה חמה- לא נורא. אוכלים פירות או ירקות עד שמגיעים לנקודה הבא. אוכל זה חשוב, אבל חשוב לא פחות לזכור שאוכל זה לא הכל. בטיולים רואים עוד לא מעט דברים חוץ מהאוכל המקומי.
  • הכינו את עצמכם לכל תרחיש – אני תמיד ממליצה לקחת כיכר לחם / לחמניות (תלוי במספר הימים שאתם נוסעים) לקחת עוגיות/ עוגה אבל כאלה שארוזים אישית ויותר קל ונוח לקחת איתכם לדרך
    לדוגמא – עוגות מדלן של שר, עוגיות שוקולד ציפס של שר, עוגיות של גולון ועוד..
    לחמים – של שר שארוזים וואקום יכולים לעשות את העבודה (הצילו אותי בסרי לנקה). אם אתם נוסעים ביום שלישי / שישי אפשר גם לקחת חבילת לחמניות של עידן שנשארות טריות לשבוע שלם .
  • תציצו קצת בקבוצות הפייסבוק גם של היעד וגם קבוצות ייעודיות לצילאקים – תמצאו שם פנינים ! בהבטחה.
  • אל תבואו רעבים לנתב”ג ! וגם אם כן, תנסו לדאוג לכריך מהבית ואל תסתמכו על מה שיש שם. אף אחד לא מתחייב לסביבת עבודה סטרילית אבל יש כמה מקומות שמשתדלים.
  • יש לכם ארוחת בוקר במלון? תכתבו להם מראש. אתם לא מבינים כמה פעמים הופעתי שקיבלתי אופציות ללא גלוטן גם במקומות הנידחים ביותר. אם לא מנסים לא יודעים.
  • הטיפ האחרון – במדינות מסויימות לא מבינים בכלל מה זה אומר GLUTEN FREE ולכן יש ברשת לא מעט כרטיסי שפות בשפות שונות מומלץ להדפיס וככה להראות למקומיים (לדוגמא כרטיס לתאילנד בשפה תאית).

סעו, תהנו ותחוו !

תזכרו שאוכל זה לא הכול 🙂

יש לכם עוד טיפ מנצח? תכתבו לנו שנוסיף !

אולי יעניין אתכם גם...

עוגת יום הולדת ללא גלוטן

עוגת יום הולדת ללא גלוטן

למזלנו, המודעות למחלת הצליאק (מחלה המתייחסת לאנשים הרגישים לגלוטן) רק הולכת וגוברת, החל ממוסדות חינוך, דרך מוסדות ציבוריים ועד מסעדות, בתי קפה ועוד. אולם, כתוצאה

קראו עוד...

בייגל ללא גלוטן

הרבה זמן שהמוצרים של “בוב’ס רד מיל” היו חסרים בשוק, אם עצרתם את עצמכם רגע לשאול – מה אלו המוצרים הללו? אז כדאי שתכירו.לסדרה של

קראו עוד...