החברים שלנו נהנים מהנחות, צוברים נקודות, ומקבלים מתנות! התחברות/הצטרפות

נעים להכיר ! רצינו לספר שאנחנו עושים משלוחים לכל הארץ :) 

תקנון גולוטן - Guluten

 אזורי חלוקה ואספקה

כל חלקי הארץ לכתובות בגבולות מדינת ישראל בלבד.
באמצעות שליח עד הבית/איסוף עצמי. תוך 5 ימי עסקים.

מדיניות משלוחים
המכירה והמשלוחים יהיו לכתובות בגבולות מדינת ישראל בלבד. איסוף עצמי הינו ללא עלות.
עלות משלוח הינה 30 שקלים, בהזמנה מעל 299 ₪ המשלוח הינו ללא עלות.

“Guluten” לא תהיה אחראית לעיכובים באספקת המוצרים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתה כגון: תקלות במחשב, השבתות או טעויות מיון בשרותי השליחים או שנגרמו כתוצאה מכוח עליון וכ”ו.
חלה חובה על כל לקוח לבדוק שלמות ותקינות חבילה ומוצר לפני חתימה על קבלת החבילה.

משלוחים שהתבצעו ביום חמישי לאחר השעה 12:00 יידחו ליום ראשון שבשבוע לאחר מכן.

בימי שישי שבתערבי חג, וחגי ישראל אין משלוחים לבית הלקוח.

איסוף עצמי
הזנת ההזמנה באתר עד השעה 16:00 ביום שלפני האיסוף. אין מינימום הזמנה לאיסוף עצמי. בסיום ההזמנה יש להתקשר לשירות הלקוחות לתיאום יום ושעת האיסוף. ניתן לאסוף את המוצרים מאבן יהודה בימים א’-ו’ בתיאום מראש. לא יתאפשר איסוף עצמי בימי שבת, ערבי חג וחגי ישראל.

הזמנה באתר
הרכישה והמכירה באתר תעשה ע”י בגיר או תאגיד המאוגד במדינת ישראל. במידה וזו הזמנתך הראשונה באתר תתבקש להזין את פרטיך במקום המיועד לכך באתר. אם הינך רשום, לאתר ברכישות הבאות תזוהה ע”פ שם משתמש וסיסמא. עליך לוודא כי פרטיך, כפי שהם מופיעים באתר, עדיין מעודכנים.
במידה והם אינם מעודכנים, אתה מתבקש לעדכנם כדי שהזמנתך תצא לפועל. לאחר ביצוע ההזמנה ישלח אליך בדוא”ל אישור על קליטת פרטי הזמנתך. אישור זה אינו מחייב את “Guluten” לספק את המוצרים שהזמנת, והינו אך ורק ציון כי פרטי ההזמנה נקלטו.

ההזמנה תסופק בתנאי שהמוצר שהזמנת מצוי במלאי, בתנאי שבבעלותך כרטיס אשראי תקף שניתן לחייבו ולסולקו בישראל ובתנאי שחברת כרטיסי האשראי שהנפיקה אותו אישרה את עסקת הרכישה שביצעת.

במידה ולא קיבלת אישור על קליטת ההזמנה בתוך יומיים מביצועה, יש להניח כי ההזמנה לא הגיעה אל “Guluten” במקרה זה אנא פנה באמצעות דוא”לGulutenofficial@gmail.com   או בטלפון :0523030351.

תמונות המוצרים באתר הן להמחשה בלבד ויתכנו שינויים בצורת האריזה ו/או בצבעים כמו כן, ייתכנו שינויים בשמות ותיאור המוצרים אך לא יהיה שינוי במהות המוצר.
ביטול עסקה/החזרת סחורה

לפי הנחיית משרד הבריאות ועקב אופיים של המוצרים, מוצרי מזון, לא ניתן לבטל הזמנה ו/או להחזיר מוצרים אשר נרכשו באתר. יהיה ניתן להחליף סחורה פגומה.

מחירים
המחירים המוצגים באתר כוללים מע”מ.
המחיר המופיע באישור ההזמנה הוא המחיר המוצג באתר ברגע ביצוע ההזמנה והוא המחיר המחייב.

“Guluten” רשאית לשנות את המחירים באתר בכל עת לשיקול דעתה הבלעדית.

הגנת פרטיות

  • “Guluten”מתחייבת לא להעביר פרטים אודות הלקוח לצד שלישי.
  • “Guluten”אינה מתחייבת שהשירות באתר יינתן ללא הפסקה ו/או יינתן ללא טעויות. ט.ל.ח
  • “Guluten”תשלח אליך מידע, המלצות ומבצעים. אם אינך מעוניין בקבלת דוא”ל כזה נא בצע “להסרת מרשימת התפוצה” ותוצא מרשימת הדיוור.
  • “Guluten” שומרת לעצמה את הזכות לעדכן ולשנות את התקנון מעת לעת עפ”י שקול דעתה הבלעדי, וזאת ללא כל צורך במתן הודעה מוקדמת. מובהר בזאת, כי למזמינים ולמשתמשים באתר, לא תהא כל טענות ו/או תביעות כלפי”Guluten”, בגין עדכון ו/או שינוי כאמור. הנכם מתבקשים מעת לעת כאשר אתם מבצעים קניות באתר לקרוא את התקנון.

השימוש בלשון זכר הינו מטעמי נוחות, הכוונה גם לנקבה, בכל מקום בו משתמשים בלשון זכר בתקנון זה.